x
Menü

Adelinspor Dimond Seyyar Alüminyum Padel Direği

Ürün Kodu : 20.152.01.869
15.000,00 TL
15.000,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 13.950,00 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı
''Adelinspor Diomond Alüminyum Seyyar Padel Direği TE-2 ''
Ürün 1 çift padel direği ve 2 adet seyyar padel direği ağırlığından  oluşmaktadır.

* Ürün direk bölümü 100*120 mm oval formda özel kanallı alüminyum borudan üretilmiştir. Elektrostatik fırın boya ile beyaz renkte boyanmıştır. 

* Direk üzerinde filede bulunan halatın gerdirilmesi için kullanılan adelinspor tarafında üretilen yerli üretim galvaniz kaplı paslanmaz '' padel direği gerdirme aparatı '' kullanılmaktadır.

* Direklerin üst bölümünde halat geçiş kanalı ve halat geçişini sağlayan makara bulunmaktadır. Halat geçiş kanalı sayesinde halatın direğin arka tarafına aktarılarak sabit olarak bağlanmasını sağlanır. Bu direk filenin sabit olarak bağlandığı direktir.

* İkinci direk üzerinde bulunan makara filede bulunan çelik halatın  gerdirme aparatına aktarılmasını sağlamaktadır. Bu direk üzerinde gerdirme aparatı bulunan ve filenin gergin bir şekilde bağlanılmasını sağlayan direktir.  

* Direk üzerinde bulunan padel direği gerdirme aparatı adelinspor tarafından galvaniz kaplı paslanmaz olarak üretilmektedir. Eskimesi yada bozulması durumunda değiştirilebilmektedir.

* Seyyar ağırlık hazneleri metal sacdan özel büküm yapılarak dikdörtgen formda üretilmektedir. Elektrostatik fırın boya ile beyaz renkte boyanmaktadır.

* Haznelerin üzerinde bulunan metal kapak çıkartılarak içerisine kuru malzeme ( kum, mermer tozu gibi) doldurularak kağakları kapatılmalıdır. Bu işlem sonrasında paketi açılan direkler haznelerin üzerinde bulunan aparatlara takılarak kullanıma hazır hale getirilir.

* Ağırlık hazneleri üzerinde 2 şer adet teker bulunmaktadır. Taşıma sırasında tekerlerin bulunduğu bölümden tenis direkleri tutularak geriye doğru çekilir. Doğru açıya gelindiğinde tekerler aktif hale gelir ve direk taşınabilir. Kullanım esnasında bu tekerler pasif durumdadır.

1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalarından birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. ''adelinspor'' markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız. Online satışla ulaşabileceğiniz ürünlerimizin tamamı ‘’Üretici Firma Garantisi  ve avantajı ile size ulaşacaktır.

 Padel  Malzeme ve Padel Ekipmanları üretiminde sürekli iyileştirme ve yeni ürün çeşitleri ile müşteri istek ve talepleri karşılanmaya çalışılmaktadır. ‘’Padel Direği ’’, ‘’Padel Filesi’’,  ‘’ Seyyar Padel Direği’’ bu ürünlerin ana gruplarını oluşturmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.