x
Menü

Adelinspor Diomond Yedek Oyuncu Kulubesi 6 Kişilik

Ürün Kodu : 20.152.01.034
33.040,00 TL
33.040,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 30.727,20 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor

'' Diomon Yedek Oyuncu Kulübesi' 6 Kişilik ': 6 kişilik tek parça olarak sevkedilmektedir. Arka üst  8 mm polikarbon yan üstlerde 4 mm akrilik cam.

Ürünümüzün arka  dış kaplaması 8 mm polikarbondan yapılmaktadır Dayanıklı esnek yapısı ile uzun ömürlüdür. Yanlarda  üst bölümlerde  4 mm akrilik cam ile kaplanmaktadır. Arkalıklı plastik stadyum koltukları kullanılmaktadır.

Yedek Oyuncu Kulübesi; 1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalardından birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. adelinspor markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız. Online satışla ulaşabileceğiniz ürünlerimizin tamamı üretici firma garantisi ile ve ''ücretsiz kargo'' avantajı ile size ulaşacaktır.

 Tüm spor alanları ve stadyumlarda kullanıma uygundur .Üretimini yaptığımız ''Yedek Oyuncu Kulübeleri'' müşteri istekleri ve teknik şartnamelere uygun farklı özelliklerde üretilmektedir. 14 kişilik, 6 kişilik ve 10 kişilik Yedek Oyuncu Kulübeleri  istenilen malzeme ve özelliklerde üretilebilmektedir.

 Tüm Yedek Oyuncu Kulube leri ücretsiz kagro ile adresinize gönderilmektedir. Üretici  firma fiyat avantajı ile en uygun ''Yedek Oyuncu Kulübe Fiyatları'' için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 6 kişilik ürün aynı zamanda ''Hakem Kulübesi''  olarak da kullanılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.