x
Menü

Adelinspor 4,5 m Mini Seyyar Ayak Tenisi Direği

Ürün Kodu : 20.150.01.330
3.864,00 TL
3.864,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 3.593,52 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Pembe Beyaz Modern Akıcı Neşeli Ücretsiz Kargo Instagram Hikayesi (2)_edited.jpg (196 KB)
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı
'' Adelinspor 4,5 m Mini Seyyar Ayak Tenisi Direği''Ürün içeriğinde 1 adet 4,5 m genişliğinde seyyar demonte ayak tenis direği ve 1 adet bu direk için özel oalrak üretilmiş ayak tenisi filesi bulunmaktadır.

Adelinspor için özel olarak tasarlanmış demonte kurulumu kolya direk , metal borulardan üretilmiştir. ürün elektrostatik fırın boya ile iki renkte kırmızı ve beyaz oalrak boyanmaktadır. Özel üretim 5 cm göz genişliğinde 4 tarafı brandalı  file kolayca monte edilmektedir. Yandan geçmeli file sayasinde file montajı kolyadır ve file gerginliği kolayca ayarlanabilmektedir. Ürünün ayrıca 3,0 m ve 6,0 m versiyonlarıda bulunmaktadır.

1992 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız sektörünün öncü firmalarından birisi olarak ürün standartlarının oluşması ve belirlenmesinde önemli bir rol oynamıştır. ''adelinspor'' markası ile ürünlerimizi yeni bir vizyonla size sunmaktayız. Online satışla ulaşabileceğiniz ürünlerimizin tamamı ‘’Üretici Firma Garantisi ile ve ‘’Ücretsiz Kargo’’ avantajı ile size ulaşacaktır.

 Tenis  Malzeme ve Tenis Ekipmanları üretiminde sürekli iyileştirme ve yeni ürün çeşitleri ile müşteri istek ve talepleri karşılanmaya çalışılmaktadır. ‘’Tenis Direği ’’, ‘’Tenis Filesi’’,  ‘’ Seyyar Tenis Direği’’ bu ürünlerin ana gruplarını oluşturmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.