x
Menü

240 Numara Tampon Ağ 12,5*12,5 cm Göz Gen.

Ürün Kodu : 20.152.01.198
76,39 TL
76,39 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 71,04 TL %7  İndirim
Daha Fazla adelinspor
Daha Fazla Tampon Ağlar
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

DİKKAT ...ÜRÜN SİPARİŞİNİZ ÖNCESİ İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN SİTE YÖNDETİCİSİNE MESAJ İLE SAHA YADA KAPATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ ALANIN EN VE BOY BİLGİLERİNİ( ÖLÇÜLERİNİ) GÖNDEREREK STOK TEYİDİ ALINIZ. YADA TERMİN SÜRESİ TARAFINIZA BİLDİRİLİP ONAYLAMANIZ DURUMUNDA SİPARİŞ OLUŞTURUNUZ.

Halı saha, oyun parkları ,her türlü spor alanları, ev, bahçe kenarları, merdiven ler de kullanım  için üretilen  240 nu. kale arkası ağlarımız; naylon 66 sentetik elyaftan üretilen ,240 numara bükümlü ipliklerden, kare, 12,5 cm*12,5 cm göz genişliğinde el örgüsü ile üretilmektedir. Tampon ağ olarak da kullanılabilir. Halı sahalarda, kale arkalarında tavan ağı ile çit teli arasına  uygulanır. Aynı zamanda kale arkalarında çit teli önünde uygulama yapılarak telin yerine de kullanılabilir. SPorcuların çarpma sonucu yaralanmalarını önler ve aynı zamanda çit teli ömrünüde uzatır.Stadyumlarda kale arkalarında seyircileri koruma amaçlı emniyet ağı olarak da uygulaması yapılabilmektedir. 240 nu kale arkası ağların kullanımı ile saha içerisinde en çok top darbesi alan bu alanda ağların daha mukavemetli olması sağlanarak üst ağlar, yan ağlar ile kale arkalarında ki ağların dayanım süreleri eşitlenmiş olur.

İpliklerin üretiminde kullanılan naylon 66 sentetik elyaf sayesinde güneş ışıkları ve hava koşullarına karşı yüksek mukavemetli ve uzun ömürlüdür. İstenilen en ve boylarda tek renk beyaz olarak üretilmektedir. Ağlarımızın montajını işinde uzmanlaşmış profesyonel montaj ekibimiz yapmakta ve bu ağlarımızın mukavemetini ve dayanım süresini arttırmaktadır. Aynı zaman da açılır kapanır perde ağ olarak da üretim yapılabilmektedir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.