x
Menü

Adelinspor Voleybol ve Tenis Ortak Direk, Diomond Voleybol ve Tenis File Seti

Ürün Kodu : VOLEYBOLSET1
10.000,00 TL
10.000,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 9.300,00 TL %7  İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Çok Al Az Öde
Miktar
İndirim
0 - 6
%4
2 - 4
%3
5 - 10
%5
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Paket İçeriği: 1 Çift Voleybol Tenis Ortak Direk , 1 adet Diomond Voleybol Filesi 9,5 m ve 1 adet Diomond Tenis Filesi 12,85 m Bulunmaktadır. 

'' Adelinspor Voleybol ve Tenis Direği ( Ortak Direk) Gerdirmeli ,Mapalı,Voleybol Yükseklik Ayarlı, İthal Gerdirme Aparatlı '' ürün içeriğinde 2 adet voleybol direği ve 2 adet bunlara ait ankraj bulunmaktadır.

Ürünümüz standart yükseklik ayarlı voleybol direği üzerine tenis direğinin bağlantı aparataları ve makaralarının montajı ile hazırlanmaktadır. Standart voleybol direği yüksekliğindedir. Voleybol yükselik ayar mekanizması, bu mekanizma üzerinde gerdirme aparatı ve ayrıca gerdirme makarları bulunmaktadır. Voleybol oyun kurallarındaki erkekler , kadınlar ve gençler için 3 faklı yükseklik ayarı bulunmaktadır.  Ürünle birlikte gönderilen ankrajlar zemin içerisinde yerleştirldikten sonra direklerin bu ankrajlar üzerine yerleştirlmesi ile kullanıma hazır hale gelir. . Ürün üzerinde her direkte birer adet olmak üzere özel derlinden imal edilmiş makaralar bulunmaktadır. Uzun ömürlü ve kullanışlı bu makaralar sayesinde file montajı kolayca yapılabilmektedir. ''Voleybol Direği Gerdirme Aparatı'' kilit sistemi ile filenin kolayca gerdirilmesini sağlar. Kilit sistemi sayesinde açılma yada gevşeme durumu oluşmaz. filenin aynı gerginlikte kullanımını sağlar .Firmamız tarfından üretilen tenis direkleride aynı ankrajla kullanılabilmektedir. Çok amaçlı saha uygulamalarında tenis ve voleybol direği aynı sahada kullanılabildiği gibi bu direklerin çıkartılması ile saha basketbol yada başka amaçlı da kullanıbilmektedir. 

''Adelinspor Diomond Voleybol Filesi (ağı) 4 Tarafı Bantlı, 6 mm Çelik Halat,  3,5 mm Polyamid İp Makina Örgüsü File 9,5 m '': ürün içeriğinde 1 adet voleybol filesi bulunmaktadır.

3,5 mm ip kalınlığında, 10 cm göz genişliğinde, siyah renkde makina örgüsü polyamid ip file den hazırlanır.

Ürün bantları filenin 4 kenarına  güneşe dayanıklı polyster branda dikilmesi ile hazırlanır.

 Dikişler 2 defa ve güneş ışınlarına dayanıklı özel iple yapılır.

Üst bant içerisine 6 mm izoleli çelik halat yerleştirilir. Çelik halat sayesinde istenilen gerginlik kolayca sağlanır.

İç(Indoor) ve dış(outdoor) alanlarda kullanıma uygundur.

File üretiminde kullanılan malzemeler güneş ışıklarına ve iklim koşullarına dayanıklıdır.

 Tüm müsabaka ve antrenmanlarda profesyönel kullanım için üretilmiştir. Amatör spor alanlarında da kullanılmaktadır. 

Sabit voleybol direği, Seyyar voleybol direği, duvara monte voleybol direği , tenis voleybol ortak direk ve duvara monte voleybol direği ürünlerimizle kullanıma uygundur.

‘’ Adelinspor Diomond Tenis Filesi(Ağı) Dört Tarafı Brandalı Çelik Halatlı'’ :  Ürün 1 adet tenis filesinden oluşmaktadır. Ürün uzunluğu 12,85 m file genişliğide 1,0 m dir. File standart ölçülerdedir.

 5cm*5cm göz genişliğinde özel olarak hazırlanan 3,5 mm polyamid ip filenin dört yanında 5 cm genişliğinde yüksek kaliteli branda  dikilmesi ile hazırlanır. Dikişleri güneş ışınlarına dayanıklı özel bir iple yapılmaktadır. Üstte 6 mm izoleli çelik halat bulunmaktadır. Standartlara uygun olarak üretilen ürümüz tüm profesyönel müsabaka ve turnuvalarda kullanıma uygundur. Kullanılan tüm malzemeler güneş ışınlarına ve iklim koşullarına dayanıklıdır. Bu sayede indoor ve outdoor uygulamalarda güvenle kullanılabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.