x
Menü

Adelinspor Gold Voleybol Direk ve File Seti

Ürün Kodu : 20.152.01.860
4.550,00 TL
4.550,00 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 4.231,50 TL %7  İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

''Gold Voleybol Direk File Seti ' ürün içeriğinde 2 adet voleybol direği ve 2 adet bunlara ait ankraj ile 1 adet 9,5 gold voleybol filesi bulunmaktadır.

Gold Voleybol Filesi: File standart oyun kurallarındaki ölçü olan 1 m eninde, 9,5 boyundadır.3 mm ip kalınğında, 10 cm göz genişliğinde, siyah renkde makina örgüsü polyamid ip file den hazırlanır.Ürün bantları filenin 4 kenarına  güneşe dayanıklı polyster branda dikilmesi ile hazırlanır. Dikişler 2 defa ve güneş ışınlarına dayanıklı özel iple yapılır. Üst bant içerisine 4 mm izoleli çelik halat yerleştirilir. Çelik halat sayesinde istenilen gerginlik kolayca sağlanır.İç(Indoor) ve dış(outdoor) alanlarda kullanıma uygundur.File üretiminde kullanılan malzemeler güneş ışıklarına ve iklim koşullarına dayanıklıdır. Tüm müsabaka ve antrenmanlarda profesyönel kullanım için üretilmiştir. Amatör spor alanlarında da kullanılmaktadır. Sabit voleybol direği, Seyyar voleybol direği, duvara monte voleybol direği , tenis voleybol ortak direk ve duvara monte voleybol direği ürünlerimizle kullanıma uygundur.File paketli ağırlığı 2.42 kg dır.

Gold Voleybol Direği: Ürünümüz  üzerinde gerdirme aparatı ve ayrıca gerdirme makarlarından oluşmaktadır. Ürünle birlikte gönderilen ankrajlar zemin içerisinde yerleştirldikten sonra direklerin bu ankrajlar üzerine yerleştirlmesi ile kullanıma hazır hale gelir.  Ürün üzerinde her direkte birer adet olmak üzere özel derlinden imal edilmiş makaralar bulunmaktadır. Uzun ömürlü ve kullanışlı bu makaralar sayesinde file montajı kolayca yapılabilmektedir. ''Voleybol Direği Gerdirme Aparatı'' kilit sistemi ile filenin kolayca gerdirilmesini sağlar. Kilit sistemi sayesinde açılma yada gevşeme durumu oluşmaz. filenin aynı gerginlikte kullanımını sağlar .Firmamız tarfından üretilen tenis direkleride aynı ankrajla kullanılabilmektedir. Çok amaçlı saha uygulamalarında tenis ve voleybol direği aynı sahada kullanılabildiği gibi bu direklerin çıkartılması ile saha basketbol yada başka amaçlı da kullanıbilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.